• مغز برتر

مغز برتر

قیمت :20000 تومان

 آزادسازی قدرت انفجاری ذهن

برای افزایش سطح تندرستی ، شادکامی و سعادت معنوی

 

نوشته دیپاک‌چوپرا، رودولف ای .‌تانزی             ترجمه صفورا قاسمی

قطع وزیری ، چاپ اول ، 376 صفحه

همه از قدرت خلق واقعیت برخوردارند. با این حال بسیاری کسان از زندگی خود ناراضی‌اند و تا هنگامی که به قدرت شگرف مغزشان پی نبرند، نخواهند توانست اقدام مؤثری انجام دهند.

«خلق واقعیت» وظیفه یکایک انسان‌هاست و کسی غیر از خود فرد نمی‌تواند این کار را به سامان برساند. در این کتاب سعی شده است این قدرت شگرف شناسانده شود و برای دستیابی به آن راهکارهایی پیشنهاد گردد. همچنین این کتاب روشهایی را برای غلبه بر افسردگی و فراموشی و از دست دادن حافظه پیشنهاد می‌کند.

این کتاب از سه بخش تشکیل شده است. در بخش اول نویسندگان کوشش می‌کنند چگونگی رابطه بین ذهن و مغز را به صورت مفصل تشریح کرده و از پنج افسانه‌ای که درباره مغز وجود دارد، رفع ابهام گردد و تأثیرات ویرانگر آنها را کاهش دهند. در بخش دوم از انسجام و یکپارچگی ذهن، مغز و جسم سخن به میان می‌آید. نویسندگان بر این عقیده‌اند که همه افراد از قدرت آفرینش واقعیت برخوردارند، با این حال بسیاری از مردم از زندگی خود ناراضی‌اند و تا زمانی که به قدرت شگرف مغز خود پی نبرند، نخواهند توانست اقدام مؤثری انجام دهند.

در بخش سوم کتاب از فرآیند پیری به عنوان رازی قدیمی پرده برداشته می‌شود، برای کاهش خطرات ناشی از افزایش سن راهکارها و پیشنهادهایی ارائه می‌شود و برای برخورداری از سبک زندگی مثبت و آگاهانه چارچوبی ترسیم می‌شود.

 

 

 

 

 

 

107180


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

مغز برتر

  • کد محصول: 107180
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال