• دانستنی های تربیتی و یادگیری

دانستنی های تربیتی و یادگیری

نوشته: سولماز وحیدی

قطع رقعی، 183 صفحه، چاپ اول1394 : 7500 تومان

تعلیم و تربیت با وجود تعاریف گوناگونش، در اصل هنر یا فن بازسازی و انتقال دانشها، تجارب و هنجارهای پذیرفته‌‌شدة اجتماعی و دینی در صورتهای مختلف رفتاری، گفتاری و نوشتاری است که به منظور شکوفایی استعدادهای گوناگون افراد، با هدایت مربیان آگاه انجام می‌شود و آنها را آمادة ایفای نقششان در جامعه و رسیدن به اهداف متعارف می‌سازد.

در این زمینه از دیرباز دیدگاههای متعدد و متنوعی وجود داشته و کتابهای فراوانی نگاشته شده است که چه بسا هر کدام از منظری درست و قابل استفاده باشد.

کتاب حاضر به قلم فردی مجرب و تحصیل‌کرده در رشته روان‌شناسی است که توانسته با استفاده از تجارب چندین ساله‌اش، مجموعه‌‌ای کاربردی تدوین کند که به‌ مسائل و مشکلات والدین در خصوص تربیت و آموزش کودکان می‌پردازد.

در این کتاب سعی شده است بررسی راهکارهایی جهت رفع مشکلات کودکان، قبل و بعد از مدرسه مورد توجه قرار بگیرد؛ از همین روی افزون بر پشتوانه علمی معتبر، زبانی ساده برای توضیح مطالب و انتقال آنها به خواننده به کار گرفته شده است تا برای عموم مادران و پدران جوان قابل استفاده باشد.

این کتاب در نه فصل زیر تهیه و تدوین یافته است: رشد کودک، تربیت کودک،‌تحصیلات فرزندان، یادگیری، انگیزش مطالعه، خلاقیت و راههای پرورش آن، سخنی با معلمان، بهداشت روانی و چالشهای والدین و معلمان.

105818


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

دانستنی های تربیتی و یادگیری

  • کد محصول: 105818
  • موجودی: در انبار
  • 75,000ریال